Квітень

– Кафедра організувала нову акцію – „7 чудесних туристичних маршрутів Закарпаття”, разом з Туристично-інформаційним центром Закарпаття, РА „Шарк” та газетою „РІО”.
– 1 квітня студент ІІІ-го курсу Михайло Демян зайняв 16-е місце з 40 на всеукраїнській олімпіаді з туризму у м.Львів
– 3 квітня доц.Шандор Ф.Ф. та ст..викладач Коваль О.Д. провели робочу зустріч-обмін з представниками «Винного туристичного шляху Моравія» у м.Кийов Чехія
– 10 квітня студенти 4-го курсу здійснили практичну екскурсію в Нижнє Селище з метою ознайомлення з регіональними брендами Українських Карпат.
– Кафедра взяла експертну участь в міжнародному проекті ТASIS PL-BY-UA 150-733-2 «Створення передумов для розвитку туристичної інфраструктури прикордонних регіонів на базі замкових комплексів»
– 22 квітня представники кафедри взяли участь у конференції «СПІВРОБІТНИЦТВО ЗА РОЗВИТОК ПРИКОРДОННИХ РЕГІОНІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ТА САБОЛЬЧ-СОТМАР-БЕРЕЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ», у м.Берегово. Виступ присвячений «Карпати – туристичний бренд Європи»
– 22-23 квітня студент кафедри Олександр Шелевий представляв інтереси кафедри на студентській конференції з туризму у м.Ніжин, Чернігівської області.
– 23 квітня пройшла студентська наукова конференція спеціальності «туризм»
– 24 квітня, Ужгород представники кафедри взяли участь у міжнародній конференції «Медіа і висвітлення проблем Карпатського басейну»

Share Your Thoughts