Березень

– 5 березня представники кафедри провели круглий стіл у місті Берегово на тему “Стан, проблеми та перспективи винного туризму в Закарпатті”
– 11 березня між кафедрами туризму Черкащини та Закарпаття відбулося офіційне підписання договору про співпрацю
– кафедра презентувала посібник для працівників туризму Коваль О.Д. „Маркетинг народних промислів”
– з 7 по 11 березня в окрузі Марамуреш (Румунія) у рамках проекту кращої співпраці між областями в галузі туризму пройшов Інфо Тур за участю представників сільського туризму у Закарпатській області з питань маркетингу сільського туризму, класифікації сільських садиб, норм сертифікації екотуризму, тренінг про кроки започаткування сільської садиби. Проведено перемовини про співпрацю кафедрою туризму УжНУ (представлену Смирною А. О.), щодо спільного розроблення норм сертифікації екотуризму.
– Львів, 15 березня кафедра прийняла участь у засіданні робочої групи західного регіону по створенню асоціації бізнес-освіти України. Керівництво кафедри буде представляти її інтереси в Закарпатті
– З 14 по 26 березня 2009 в місті Дармштадт, під керівництвом Смірни А.О. пройшла країнознавча практика з питань готельно-ресторанного бізнесу для студентів 3 і 4 курсів спеціальності „туризм”.
– 30/03-4/04 в місті Угерске Градіще Чехія кафедра туризму взяла участь у міжнародній конференції “Співпраця в Карпатах: Чехія-Україна”

Share Your Thoughts